Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / Малко помощ ако може. - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Малко помощ ако може.
Отиди на страница  1 [2]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
Mita4eto
Thu Sep 25 2014, 16:21
Регистриран потребител #5518
Регистриран: Sat Oct 01 2011, 14:59
Град: Пловдив
съобщения: 109
А мога ли да направя да не загряват много,и да не ми сече?Примерно да купя нещо,което да охлажда,освен подложката.&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by I'm your nightmare&lt;/p&gt;

[ Редактирано Thu Sep 25 2014, 17:47 ]
Най-отгоре
4eburat0r
Tue Oct 07 2014, 20:12
Регистриран потребител #4639
Регистриран: Fri Feb 11 2011, 09:49
съобщения: 138
Може да има къстъм охладителни решения - но ще ти падне гаранцията ако го отвориш.
За това, когато говорим за гейм почти винаги по-доброто решение е Desktop машина - голяма кутия, с възможност за охлаждане, водни или оптимизирани въздушни охлаждания и т.н.
Notebook-а е с основно предназначение за работа, там където не можеш да си пуснеш 220V - на път. Фирмите производителки направиха флагмент от геймрски преносими компютри, което за мен поне е лишено от всякаква логика, за да привлекат още клиенти. За мен най-важно е преносимия компютър да му държи батерията, а изчислителната мощност да е достатъчна за работа (няма нужда от гейм) - гейма обикновено се прави на бюро у вас - някак не си представям как се гейми по време на път (примерно в автобуса) с преносимия компютър на коленете и мишката незнайно къде .
Най-отгоре
Mita4eto
Fri Oct 10 2014, 19:19
Регистриран потребител #5518
Регистриран: Sat Oct 01 2011, 14:59
Град: Пловдив
съобщения: 109
Възможно ли е да ми цепи,от win 8.1 ,защото на един приятел той е с двуядрен и нтел 3 Гхз и АТИ радеон 5800,и му върви на макс без лаг тази Sleeping dogs,а на мен ми цепи много,а най-странното е,че Far cry 3 ми върви на макс с незабележим лаг.&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by I'm your nightmare&lt;/p&gt;

[ Редактирано Sat Oct 11 2014, 12:21 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System