Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / [анкета] Предложение за base builder mod - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Предложение за base builder mod
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
s0f*Faster
Mon Sep 15 2014, 19:45
Гост
За или Против Base Builder Mod
Да, ще е супер

Не, не го искам

Не съм го играл, но бих го пробвал

Не съм го играл и не желая да го играя

Моля да изкажете и писмено мнението си за този мод.

Ако обичате без излишен смап само обсъждане на предложението
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Mon Sep 15 2014, 20:02
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
Аз съм ЗА. Играл съм съм го и продължавам да го играя.

Време е и нашата верига да има някакъв зомби мод.
Този мод има големи плусове, но и големи минуси.
Игран е, не можете да го отречете, ще подпомогне на веригата, защото ще докара нови играчи, които играят само този мод, ще подпомогне и за набирането на СМС админи, защото за този мод си заслужава да си админ.

Но, забелязал съм, че повечето хора, които го играят са по малките, явно тях повече ги влече, а пък по големите не се интересуват или не знам, а те носят повечко проблеми, мода не е толкова лесен, има си своите тънкости и да, не е за всеки. За подобен мод, трябва да имаме освен смс админите и постоянни админи, които да следят играта вътре, защото този мод има и много недостатъци, ако някой се заяде с теб има как да те прецака, ще му трябват повечко правила, но повече правила, носи до повече нарушения и по малко спазване.. А смс админите ще трябва да имат малко повечко ограничени права, за да не могат да злоупотребяват с тях. Да не стане така, че да напълним сървъра, да съберем 10 смс админа и да им вземем правата за нарушения.. за съжаление има го и тоя вариянт.

Всичко зависи от админите, ако има кои да следи играта, то всичко вътре ще е ОК. Ако на никой не му се занимава - няма да се получат нещата.

И най важното е да успете да направите мода уравновесен за 2те страни. Без един милион плъгини и простотии..
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Mon Sep 15 2014, 22:53
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Аз съм ЗА също, кланът, в който съм е именно BaseBuilder клан. С други думи има наличие на хора, които играят този мод.
Най-отгоре
fearleSS
Tue Sep 16 2014, 13:43
Станислав
Регистриран потребител #5148
Регистриран: Fri Jul 22 2011, 18:18
съобщения: 262
Аз както винаги за такива идеи съм твърдо съгласен, но да не стане като предните няколко всеки е съгласен намират се плъгини, карти и т.н.. И накрая на никой не му се занимава да пусне такъв сървър..
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Tue Sep 16 2014, 18:58
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Ако кажете, веднага ще ви изровя няколко карти спрямо това кой е мода (те са няколко и са от различни хора направени) и също спрямо какви плъгини искате да сложите вътре, да не забравяме и спрямо жизнените точки на зомбитата.
Най-отгоре
s0f*Faster
Tue Sep 16 2014, 19:28
Гост
Ще говоря с главния вече да видим дали ще ни го пусне и вече да се подготвя сървъра ако се съгласи
Най-отгоре
Watch me!
Tue Sep 16 2014, 19:36
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
както виждате само едни и същи хора пишете по темите аз вече съм се отдръпнал нямам нерви ... не виждате ли че никои нищо не прави дори да се одобри няма кои да го направи. не разбирам защо не се дадат права на някой който има време и разбира да се занимава със тези сървъри и подръжката им&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by s0f*Faster&lt;/p&gt;

[ Редактирано Thu Sep 18 2014, 11:20 ]
Най-отгоре
admin
Thu Sep 18 2014, 10:41

Регистриран потребител #1
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 09:17
съобщения: 399
пригответе ми папката amxmodx с всички конфиг файлове демек.
и ако има карти , спрейове, модели и прочие и тях .
Най-отгоре
s0f*Faster
Thu Sep 18 2014, 11:21
Гост
xBs` PomPa man написа ...

Ако кажете, веднага ще ви изровя няколко карти спрямо това кой е мода (те са няколко и са от различни хора направени) и също спрямо какви плъгини искате да сложите вътре, да не забравяме и спрямо жизнените точки на зомбитата.

Когато се разберем кой е мода ще потърсим и теб за помощ ! Благодаря за готовността да помогнеш!
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Thu Sep 18 2014, 11:31
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Това го казвам, защото двата мода, които се ползват най-много, 6.5 и 4.3, са коренно различни. На повечето места се забелязват сървъри с 4.3, но това е заради екстрите, които има там. Например разни златни калашници, докато в 6.5 такива смехории не е подходящо да има.
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System