Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Всичко излишно и ненужно ! / [преместен] PAK PAK :D ot Battleman - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Кошче :: Всичко излишно и ненужно !
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[преместен] PAK PAK :D ot Battleman
Отиди на страница  1 2 3 [4]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
Battleman
Tue Apr 07 2009, 17:00

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Тъй като тоя идиот се опита с колкото акъл има да ме нареди в чатбокса, аз ще ви кажа защо съм преценил така и на това тъпо лапе да му затворя малката устичка.

Първо ще отговоря на bad girl: Девойче, не е нужно когато си Aim да биеш задължително в главата. Хакът може да се настрои да бие например в твлото. Освен това, както всички знаете, може и да се изключва Wall-a, както и всякакви други "екстри". Можете да забележите, че няма дори и на едно място от демото, където той да стреля точно в човека, разбирам да бъдеш ПРО с AWP, но при всякакви възможни ситуации (скача и убива, въобще не е насочен към човека, мръдва на някъде и пак убива..) дори и късмет не е? Още повече си пролича Аim-ът, точно накрая преди да го банна. Той се двуумеше между двама на "А" и двамата бяха открити, не ги криеше никаква стена. Тоя sk реши да застреля единия, но този единия се скри и взе, че цапна другия? Е как? Просто, Мултихаковете (тея с Wall, Aim, Speed, No Flash/Smoke, Autoshoot и т.н.) имат и една друга функция. Тя се нарича AutoWall (В повечето хакове се казва така). Тази функция не дава на AimHack-а да бие през стени АКО е изключена. Та такъв е случая и тук. Сега основанието ми за Wallhack: В 21 минута и 36 секунда някъде се случва една ситуация. Пича е до моста от към CT базата. Там идват двама. Тогава си проличава Wall-a. Там той първо убива единия, но след това как знае, че идва още един, при положение, че не го е видял да идва и че при суматохата от стрелбата около него да се чуят стъпките съответно? При това и да го следи?

За това ви казвам, с добри настройки на хак, плюс средна игра и малко съобразителност, човек, който си е един чист Шанер, може да се превърне в "ПРО"! Не можеш да ми успориш мнението, тъй като няколко години съм изследвал всичките функции на хаковете (как действат) за да мога ей такива полуръстчета да засичам. Плюс това, не ми тачи шибаната Мания в чатбокс-а! Като ти харесва, иди си играй там и си показвай "уменията"...


За неразбралите мога и филмче да направя, но ако ме накарате, ще озлобея и не знам какво ще стане...
Най-отгоре
sk
Tue Apr 07 2009, 17:21
Гост
хахаха дребен но и вреден знам че си баннал и др. но те не играели с хак и други казаха че тоя сервер за нищо не става забрави просто това дет викаш има подобни клипчета препорачвам ти да ги гледаш и ще видиш същото нещо което аз съм направил !
Най-отгоре
DSGL
Tue Apr 07 2009, 17:33
DOnT STOP grEEn LigHT !
Регистриран потребител #991
Регистриран: Sun Feb 01 2009, 15:13
съобщения: 765
Така е Sk като нямаш какво да ка}|{еш и по4ваш да ругаеш не е в твоя полза пи4 изтърпяваи си до}|{ивотното наказание като е тъп сървъра сбогом...
Най-отгоре
Battleman
Tue Apr 07 2009, 17:40

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Хаха, толкова си тъпо и ограничено, че просто няма накъде повече... Никого без причина не съм банвал, всичките банове са заслужени. А сега май наистина ще ме накараш да запиша клипче, да го кача в нета и да го дам в Мания CS-BG и къде ли не заедно с IP-то ти та всички да видят какво си "ПРО"...
Най-отгоре
bo7*
Tue Apr 07 2009, 18:03
Гост
ск като ти харесва мания ходи си играи там и не се пра на голямо про в мания хората щети се смеят и щом казваш че баттлеман е банвал без причина извикаи тия които ги банал те да пишат що ти пишеш от тяхно име!!! и ако не си бил хак немаше да се разправяш толкова много време щях да си малча и го тово ама (ако не бях хак а ти така доказваш че си бил) земи млакни и спри да спамиш и да нареждаш хората неразбра ли че ни дразниш !!!!
Най-отгоре
soak
Tue Apr 07 2009, 18:32
The one and only!

Регистриран потребител #3
Регистриран: Tue Dec 11 2007, 15:53
съобщения: 785
Бан-ът остава!
Най-отгоре
Уебсайт
Отиди на страница  1 2 3 [4]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System