Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / [анкета] Премахване на плъгин - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Премахване на плъгин
Отиди на страница  [1] 2
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
xBs` PomPa man
Sat Feb 07 2015, 15:08
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241

Да се премахне ли плъгина Admin Listener?

Да.

Не.

Нямате права да гласувате в тази анкета

гласувания: 9
Така, влизам си днеска в Dust2, играем, играем и нали, обичайното споделяне на информация през чата, 1 стълби, 1 Б и т.н. Възможно е и ползването на микрофон, но според няколко души, не се чувам добре, което е единствената причина да не говоря по него в момента.

И така, има един плъгин, ако не се лъжа се казва Admin Listener.
Ако не сте запознати с него, този плъгин дава възможност на администраторите с повече флагове да виждат team chat-a на другия отбор.
От една страна, може да се постави gag на човек, който псува по team chat-a, но от друга страна, може да се види кога някой казва в team chat-a, че някой е на Б, което е сигнал за админа, че има някой на Б. Това дава нечестно предимство.

Пускам тази тема, защото за втори път ми се случва да се злоупотребява с този плъгин пред мен. Не смятам, че е честно нито спрямо нито един от двата отбора. Админът, заради който пускам темата, си знае кой е, както първия път, така и втория път, беше той човекът.

Искам да видя мнението ви по въпроса, защото просто се разваля баланса. Някой е казал, че ако сме гледали team chat-a на другия отбор, не сме били виновни. Аз не съм съгласен изобщо.
Настоявам за fair play.

Ако се замислите обаче, ако в team chat-a някой казва "отивам зад ей тоя кашон" и админът разбира за това, отива и го убива, не е ли равносилно на WallHack?!

Искам също да знам дали пред някой от вас също се е случвало нещо подобно, не ми трябват имена, трябват ми доказателства, че не само пред мен се е случвало.

А преди някой да скочи и да каже, че всички админи с този флаг се възползват от тази информация, която не е предназначена за тях, мога да го уверя в обратното като давам себе си за пример.
Най-отгоре
indeX
Sat Feb 07 2015, 15:14
Mitko
Регистриран потребител #7961
Регистриран: Sat Nov 23 2013, 12:20
съобщения: 120
Давам ЗА !!! Това нещо трябва да се махне. 1-во е не е равностойно , 2-ро няма смисал от него освен ако някой не рогае да го гагнем. Губи се интереса така от играта.&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by indeX&lt;/p&gt;

[ Редактирано Sat Feb 07 2015, 15:15 ]
Най-отгоре
Draganov
Sat Feb 07 2015, 15:16
Регистриран потребител #9095
Регистриран: Fri Feb 06 2015, 18:43
съобщения: 63
Аз съм съгласен, повече от нас си пишем в say team, поради една или друга причина и ако някой администратори в противниковия отбор може да вижда и нашия чат, кой къде отива и т.н. би било равносилно наистина на wallhack. Преди няколко седмици се коментираше нещо такова, докато играех, но не обърнах внимание.
Най-отгоре
s0f*Bate SA
Sat Feb 07 2015, 15:23
Гост
Ние като админи трябва да виждаме чатовете не слагаме наказание на доверие и ако някой тръгне да нарежда в теам чата някой от отбора си ние не можем да вземем решение мисля че знам кой е човека но все пак пиши н лс кой е и ако злоупотребевя с това отново след като го предупредя ми пиши пак на лс и ще му отнемем някой флаг че да се усети
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Sat Feb 07 2015, 15:23
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
ТВЪРДО ЗА! Мисля, че бях пуснал тема или го бях споменал в тема, но никой не обърна внимание!

Аз лично съм виждал много пъти, да се злоупотребява с тази опция, а отсреща админа ми отговаря: "съжалявам, гледам чата по навик" след като е отишъл на въпросното място и ни е избил!

Никога не пиша, къде отивам, защото почти винаги има админи в отсрещния отбор, обикновено ходя след човека с бомба

Това е и една от причините, да не искам да съм админ в тези сървъри. Все пак ако има хакер си правя демо и го качвам!

Другия вариант е на Сивчо, да почне да се качват демота за подобни нарушения и да се отнемат флагове при злоупотреба! Но предполагам, по добре да го махнат ))

Също така, мисля, че в класиците е излишна, но пък за фън модовете е необходима! А точно там я няма... Примерно в Catch mod сървъра, много често псуват на team say, когато са в отбора срещу мен, но получавам сигнали от играчи и се местя от тях. Също така, там е забранено да се крие някой и трябва да си казва сам къде е, защото там е гоненица, а не криеница. Което означава, че няма как да се злоупотреби с подобен плъгин там!



А&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by AJIeKcaHgpoB&lt;/p&gt;

[ Редактирано Sat Feb 07 2015, 15:32 ]
Най-отгоре
CBaJleH
Sat Feb 07 2015, 15:44
Гост
Защо не го изместите на друг флаг не толкова лесно достъпен и определени админи да го имат?
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Sat Feb 07 2015, 16:04
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Аз затова постнах темата в Класик секцията, защото се отнасяше само да класиците, където има най-голям ефект от въпросния плъгин.
Най-отгоре
ASPKelesh
Sat Feb 07 2015, 16:27
Регистриран потребител #9062
Регистриран: Wed Dec 31 2014, 10:00
съобщения: 35
Аз ви предлагам ползвате си микрофоните ... на тия ,които са развалени си ги оправят и няма проблеми
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Sat Feb 07 2015, 16:50
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Аз имам странното чувство, че проблемите не са при нас, ами при вас. В CS:GO си ме чуват прекрасно.
Най-отгоре
indeX
Sat Feb 07 2015, 17:16
Mitko
Регистриран потребител #7961
Регистриран: Sat Nov 23 2013, 12:20
съобщения: 120
Помпа и аз те чувам бе нали бяхме си лафили един път ако помниш.
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System