Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike Проблеми / [анкета] Проблеми относно веригата! - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Поддръжка :: Counter-Strike Проблеми
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Проблеми относно веригата!
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
xBs` PomPa man
Sat Apr 25 2015, 11:44
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
С твоето предложение хората, които пишат в темата за нарушители, защото нямат права, да не могат да им взимат ИП-то, НУЖНО за банване на провинилите се. Според мен хакерите са повече отколкото флуудерите, както и по-често срещани. Разбира се, не зависи от мен.
Но щом толкова държите на това, дайте на тези, които редовно ни викат за хакери или пишат в темата за нарушители (защото явно им се има доверие) флага за amx_showip.
Плюс това с моето поведение лесно бих си изпросил някой флууд, но както казах по-рано, все още не са ме флуудили за 11 години.
Най-отгоре
CBaJleH
Sat Apr 25 2015, 13:00
Гост
Ти обърна ли внимание на плугина? Нужно е само да влезеш и веднага ти взема ипто и срещу него ника. Единственото, което трябва да се промени е да се сложи екип банове, който да има достъп до списъка... По-просто не мога да ти го обясня. Единственото нещо, което определен играч трябва да направи е да сложи ника и доказателството. А колкото до флууденето на мен лично не ми се е случвало, но много авери от catch moda са страдали
Най-отгоре
xBs` PomPa man
Sat Apr 25 2015, 13:06
Най-лошият ти кошмар
Регистриран потребител #8029
Регистриран: Sun Dec 15 2013, 18:13
Град: София
съобщения: 241
Абе както щете го правете, тука няма да се разберем ако продължаваме да спорим, никой нямаше да отстъпи.
Най-отгоре
Gh0s7*
Sat Apr 25 2015, 13:09
Регистриран потребител #6983
Регистриран: Tue Jan 22 2013, 17:12
Град: Село
съобщения: 54
Най-добре да измислим как да върнем хората във веригата
Най-отгоре
SoGooD
Sat Apr 25 2015, 17:44
Deni
Регистриран потребител #8797
Регистриран: Thu Jun 26 2014, 18:08
Град: Винкел City
съобщения: 132
Gh0s7* е прав първо това после всичко останало
Най-отгоре
s0f*Bate SA
Sun Apr 26 2015, 00:09
Гост
Хората няма да се върнат , ако не видят , че веригата не се е събудила и не тръгне да се развива и да има заинтересованост от екипа който я поддържа
Най-отгоре
s0f*Bate SA
Sun Apr 26 2015, 09:30
Гост
Имам по - добро решение ще заключа темата до изказване на главен
Най-отгоре
Draganov
Sun Apr 26 2015, 16:53
Регистриран потребител #9095
Регистриран: Fri Feb 06 2015, 18:43
съобщения: 63
Съгласен съм с помпата за IP адресите. По-другите точки съм съгласен със Сваления и с това най-вече да се назначат няколко sub-head админа. Има достатъчно хора, които разбират тук и да се грижат за веригата. Също така съм на мнение, че освен добрата поддръжка на веригата трябва да се направи реклама, да се отделят някакви средства или да се направи един фонд за дарения, в който да съберем пари, за да направим реклама ( това след като се направят точките, които са написани, за да има стабилна верига.)

Благодаря на Са, че отвори темата. ( и вече може да не я заключвате )
Най-отгоре
CBaJleH
Sun Apr 26 2015, 18:01
Гост
Драганов с един играч правим клипове относно веригата, вчера ми прати снимка, че е презаписал още демота. По отношение за рекламация сме се заели до каквато степен ни позволява свободното време . Заключи темата от тук нататък да се пише само от хора, които имат правомощия да я отключат!
Най-отгоре
Draganov
Sun Apr 26 2015, 18:03
Регистриран потребител #9095
Регистриран: Fri Feb 06 2015, 18:43
съобщения: 63
За това може да се отвори един дарителски фонд и да събираме пари, всеки може да отдели по левче, нали? И за какво правите теми, като само главните да си пишат по нея и я заключвате?
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System