Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / [анкета] Карти със заложници??? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Карти със заложници???
Отиди на страница  1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
ei,mishki
Thu Aug 09 2012, 21:09
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
и що пък не си правят експериментите с другия ами с този ?
Най-отгоре
Уебсайт
z_i_k_o
Thu Aug 09 2012, 21:13
z_i_k_o
Регистриран потребител #2663
Регистриран: Fri Nov 20 2009, 19:21
Град:
съобщения: 506
Не е експеримент, а подобрение...
Най-отгоре
LoLa ;]
Fri Aug 10 2012, 00:26
LoLa ;]
Регистриран потребител #999
Регистриран: Tue Feb 03 2009, 05:04
Град: Южната Трибуна
съобщения: 789
Да, аз съм на мнение да се обърнат сървърите!Сървърът сега е доста еднообразен..
Най-отгоре
l0r
Fri Aug 10 2012, 00:56

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
z_i_k_o написа ...

Бомбите са 2 на различни места. Заложниците са на 1 място. Сравнявате несравними неща. Сървърът стана доста по-приятно място за игра и по-разнообразно...Па вие си хейтвайте...



Заложниците не са на едно място (на повечето карти), това че са близко един до друг не оправдава мнението ти... Вие двамката сте приятелчета и по цял ден сте заедно. Може ли поне тук да не се допълвате като .... няма да казвам какви....
И аз имам лични приятели тук, но не се застъпвам за тях в теми като тея. Не може той да казва "А" ти да казваш "б"...
Категорично искам картите да се върнат... като не ви харесват няма да гласувате и това е... Толкова е просто... но вие правите от мухата слон, както винаги е било тук в този форум.

ПС: Все повече забелязвам, че хора на по 25/30 години се държат като побертетшини......



[ Редактирано Fri Aug 10 2012, 00:58 ]
Най-отгоре
CHe!
Fri Aug 10 2012, 01:26
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Това че мненията ни съвпадат не означава че се допълваме. Мисля че прекарвам стотици пъти повече време от теб в сървъра и е нормално да искам да ОПИТАТ ДА НАПРАВЯТ ПРОМЯНА. Аз до тук в темата видях отрицателни мнения от 3ма души които влизат веднъж месечно и от един който ме мрази ...
Най-отгоре
l0r
Fri Aug 10 2012, 01:54

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Не колега... вашите мнения не се съвпадат, вашите мнения се допълват....
Ти си дотук, защото махнаха картите, които искаше, а това че от 35 човека 20 са гласували ЗА, а 15 са гласували за Не... Не те ли малко замисля, че хората не искат да се махат?!
Ти може да си видял 3ма, но вота, който си пуснал показва друго.....
Другото, което ще ти кажа колега - това че не играя с ник Shar в класика не ме прави
от хора които влизат веднъж на 3 месеца.





ПС: Ще помоля още един път главите - в стремежа си да угаждат на всеки да спрат да го правят!!!
Това, че един се е оплакал за карти, че един се оплакал за права - да не предприемат действия без да се допитват до колектива, защото честото съпричастие - води до анархия....




[ Редактирано Fri Aug 10 2012, 02:01 ]
Най-отгоре
CHe!
Fri Aug 10 2012, 02:05
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Ти не ми обяснявай за нашите мнения, мисля че по-добре знам от теб дали се допълват или съвпадат. Аз вота виждам какво показва, но гледам и какво пишат хората. Какво значи аз съм до тук? Да, махнаха картите които исках да махнат ... нека видим дали ще се отрази на сървъра ...
Няма как да ме убедиш, че влизаш във сървъра след като твърдиш че хората харесват картите със заложници. Всеки ден играя и виждам какво става като се вотне подобна карта. Не случайно имаше мрънканици, когато промениха времето за РТВ от 7 минути на незнам си колко ... защото ИМА КАРТИ КОИТО НЕ СЕ ХАРЕСВАТ НА БОЛШИНСТВОТО ОТ ИГРАЧИТЕ И ПРОСТО БЯХМЕ ПРИНУДЕНИ ДА ГИ ИГРАЕМ!!! Ако влизаше във сървъра щеше да го знаеш, колега.
Най-отгоре
l0r
Fri Aug 10 2012, 02:14

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
CHe! написа ...

Ти не ми обяснявай за нашите мнения, мисля че по-добре знам от теб дали се допълват или съвпадат. Аз вота виждам какво показва, но гледам и какво пишат хората. Какво значи аз съм до тук? Да, махнаха картите които исках да махнат ... нека видим дали ще се отрази на сървъра ...
Няма как да ме убедиш, че влизаш във сървъра след като твърдиш че хората харесват картите със заложници. Всеки ден играя и виждам какво става като се вотне подобна карта. Не случайно имаше мрънканици, когато промениха времето за РТВ от 7 минути на незнам си колко ... защото ИМА КАРТИ КОИТО НЕ СЕ ХАРЕСВАТ НА БОЛШИНСТВОТО ОТ ИГРАЧИТЕ И ПРОСТО БЯХМЕ ПРИНУДЕНИ ДА ГИ ИГРАЕМ!!! Ако влизаше във сървъра щеше да го знаеш, колега.



А помислил ли си, защото хората избират тая карта и след това се играе? Така като е мразят? Защо тогава я избират?!

[ Редактирано Fri Aug 10 2012, 02:15 ]
Най-отгоре
LoLa ;]
Fri Aug 10 2012, 02:27
LoLa ;]
Регистриран потребител #999
Регистриран: Tue Feb 03 2009, 05:04
Град: Южната Трибуна
съобщения: 789
Che!Недей говори глупости мрънкат само тия който губят аз пък не съм видяла на cs карти на който хората мрънкат..Да вземем пак например карта в която пак губят 2-ките de_vertigo когато се стигне до него чата е в масов flood са тва ли ше играеме и т.н.Що и него не го махнаха като не е сред предпочитаните карти?
Най-отгоре
CHe!
Fri Aug 10 2012, 02:33
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Да ти кажа ли защо избират итали например? Защото като им излезне вот:
1 брик
2 итали
3 цпл_страйк
4 цево
Хорицата които още не са осъзнали какво е това цпл и какво е това цево си вотват за това което са чували, а именно итали. Има известен процент от хора които вотват без да гледат, защото играят и не виждат какво натискат. Има и малък процент от хора които вотват защото наистина им се играе ... под малък, разбирай от 2 от 20 ... и тези 2 от 20 са хора които вотват итали за да си купят снайпер и да стоят на прозореца на къщата ...
Относно вертиго ... аз лично съм на мнение че е доста глупава карта и също исках да бъде махната, но там също повлия тезата това е стара класическа карта (предполагам само) и за това остана.

[ Редактирано Fri Aug 10 2012, 02:34 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System