Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Counter-Strike 1.6 Classic / [анкета] Карти със заложници??? - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Counter-Strike Сървъри :: Counter-Strike 1.6 Classic
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
[анкета] Карти със заложници???
Отиди на страница  1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Темата е затворена
Автор Отговор
ei,mishki
Fri Aug 10 2012, 02:33
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
категорично подкрепям шар и лола, а и картите не се играят чак толкова често, че да се оплаквате от тях.. за разни дъстове съм съгласен, но dinaunion forge_new ironblood oilrig.. не съм фен на italy но все пак тя се играе най-често от тия с заложниците и се номинираше доста често. също се опитвам и да предложа as_cliffsea но едва ли ще бъде удобрена, понеже вие махнахте и единствената с вип, макар че щеше да е доста забавно 10 на 10 хахха ( има разни лодки, самолет, кораб )

и ако може погледнете само как започва темата.
-----------------------------------------------------------

Хора, до кога ще играем глупави карти в тоя класик? ОК! Слагате това, което искаме (за което благодарим), ама махнете и това, което не искаме. Да не говорим, че днес бях принуден да играя карта със ВИП WTF ?????

според него картите са глупави за това ги махаме.


[ Редактирано Fri Aug 10 2012, 02:44 ]
Най-отгоре
Уебсайт
l0r
Fri Aug 10 2012, 02:46

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
CHe! написа ...

Да ти кажа ли защо избират итали например? Защото като им излезне вот:
1 брик
2 итали
3 цпл_страйк
4 цево
Хорицата които още не са осъзнали какво е това цпл и какво е това цево си вотват за това което са чували, а именно итали. Има известен процент от хора които вотват без да гледат, защото играят и не виждат какво натискат. Има и малък процент от хора които вотват защото наистина им се играе ... под малък, разбирай от 2 от 20 ... и тези 2 от 20 са хора които вотват итали за да си купят снайпер и да стоят на прозореца на къщата ...
Относно вертиго ... аз лично съм на мнение че е доста глупава карта и също исках да бъде махната, но там също повлия тезата това е стара класическа карта (предполагам само) и за това остана.


Нашият манталитет е такъв - Българинът не се тормози за неща, които не са му познати...
Какво лошо има да се играе карта, която е чужда за всеки?!?!?!
Какво лошо има в това - да научиш нова карта?!?!?! (както и примерно да научиш нещо ново в живота, в който живеш)... НЕ!!!!
Играех на един румънски сървър - където като пуснат някоя нова карта (която си нямам хабер за какво значи), но не претендирам - просто играя и се кефя, че са пуснали нова карта....
Но вие тук сте като децата пред блока ми - пясъка е добре, но когато ги викнат в друг пясък те се мръщат...
Еми вие сте същите. Играйте си dust,dust2,aztec,inferno,hell,brick,dust4ever,dust2002 и това....
Но мога да ти кажа, че точно това ви прави идиоти, защото както в сървърите (така и в личният живот) новите неща ви правят по - добри, но след като вие не искате.... никой няма да ви го направи!!!
Българина си знае неговото си - непознатото за него си остава непознато, и не си прави труда да заинтересува...

Най-отгоре
CHe!
Fri Aug 10 2012, 02:59
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Само за идиоти не ми говори, като не знаеш какво говориш!!! ТОЧНО АЗ И ЗИКО НАСТОЯВАХМЕ ЗА НОВИ КАРТИ. НЕ МЕ КАРАЙ СЕГА ДА ТЪРСЯ ТЕМИТЕ ИЗ ФОРУМА. ПРЕДИ ВРЕМЕ АЗ НАСТОЯВАХ ДА СЕ СЛОЖИ русска, ПРЕДИ МЕСЕЦ ПАК АЗ НАСТОЯВАХ ДА СЕ СЛОЖАТ ФАЙЪР И ЦЕВО, ПРЕДИ ГОДИНА ПАК АЗ ИСКАХ ДА СЕ СЛОЖИ ЦПЛ СТРАЙК. НЕ СЕ ОПЛАКВАМ ОТ НОВИТЕ КАРТИ А ОТ СТАРИТЕ!!!! АЙДЕ ЛЕКА ВЕЧЕР ЧЕ ПОЧВАТЕ ДА МЕ НЕРВИТЕ, ЧЕ САМО КОМПЕТЕНТНИ ХОРА СА ВИ СЪБРАЛИ, НЕЗНАЕТЕ КАКВО ГОВОРИТЕ ТРЪГНАЛИ ЗА ЖИВОТА ДА МИ ПРИКАЗВАТ. ДОСТАТЪЧНО СЪМ МИНАЛ В ТОЯ ЖИВОТ ЧЕ ТОЧНО ТИ ДА МЕ УЧИШ И ДА МИ ДАВАШ АКЪЛИ.
Най-отгоре
l0r
Fri Aug 10 2012, 03:13

Регистриран потребител #3482
Регистриран: Thu Mar 18 2010, 19:41
съобщения: 471
Знаеш ли кое е уникалното в Ro-Ni?! - Това, че се играят уникални карти. Играят се карти, на които хората се радват...
Това, че 4-5 човека, не се радват (от които един е модератор) - Никога няма да има перфектност, но всеки се стреми към нея!
Най-отгоре
lisko
Fri Aug 10 2012, 07:52
Регистриран потребител #5291
Регистриран: Fri Aug 19 2011, 09:53
Град: Стара Загора
съобщения: 254
За мен пък няма значение на коя карта играем, познавам ги всичките, на всяка мога да играя с авп. Хората не излизат защото не знаят картата, те излизат ако им счупят отбора от бой, ако ще дъст2 да се играе. В тоя ред на мисли ми е все едно дали има вот, или няма вот. В момента са играят повече и по-разнообразни карти, отколкото с вот. Харесвам и картите със заложници /милиция, офис, асаут, итали/, както и вип картите. Бих ги вкарал да се въртят и те, но ми се струва, че ще станат много картите и някой трябва да се изкарат.
Най-отгоре
CHe!
Fri Aug 10 2012, 10:37
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Отказвам се да споря с предубедени трудно-мислещи хорица .... 4-5 хаха ОСЪЗНАЙ СЕ МАЛКО!
Най-отгоре
reD sHocK*;]
Fri Aug 10 2012, 12:21
I'm gonna shock you !
Регистриран потребител #6307
Регистриран: Tue Mar 20 2012, 18:51
съобщения: 314
Добре.. направиха промените.Защо тогава не изчакаме да видим какъв ще е резултата, а водите излишни спорове.Тема за карти 10 страници..
Най-отгоре
Psychosis
Fri Aug 10 2012, 12:42
Регистриран потребител #5579
Регистриран: Thu Oct 13 2011, 14:50
Град: Sofia
съобщения: 44
CHe! написа ...

Моля без излишен спам!

Айде край на тази тема, вече няма ойлриг, итали и т.н. Което пак ще кажа, че съм против, искате разнообразие но начина по който подхождате е грешен ( аз съм голям фен на карти със заложници и вип-ове, но това, че ги махнахте няма да ми развали удоволствието да играя, просто няма да е толкова често като преди. Аз не искам едно и също нещо да правя непрекъснато, преди поне имаше разнообразие, а сега само бомба залагаш или пазиш бомбсите.).
Най-отгоре
ei,mishki
Fri Aug 10 2012, 12:46
Регистриран потребител #6695
Регистриран: Wed Aug 08 2012, 16:34
съобщения: 215
заеби останалото, трябва да върнат dinaunion forge_new ironblood . заеби и докторите, карти с вип да има. ЕДИН ДЕН, ТИЯ КАТО СЕ НАУЧАТ ДА ИГРАЯТ ЩЕ ИМ ХАРЕСА ДА ИГРАЯТ С ВИП ( казвам го защото съм най-добрия, поне на оилриг ). помнете ми думите. ТЕМАТА БЕШЕ СРЕЩУ МАПОВЕ С ЗАЛОЖНИЦИ, Е ДОБРЕ, МАХНАХТЕ ГИ, ЗАЩО ПОДЯВОЛИТЕ МАХНАХТЕ И ВИП И ДЕ_ мапс.

[ Редактирано Fri Aug 10 2012, 12:48 ]
Най-отгоре
Уебсайт
CHe!
Fri Aug 10 2012, 12:48
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Мисля че каквото имаше да се каже за момента се каза. Почнаха конфликти и спорове така че заключвам

[ Редактирано Fri Aug 10 2012, 12:49 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System