Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / Като сте почнали нещо правете го до край - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Като сте почнали нещо правете го до край
Отиди на страница  [1] 2 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
IrritanT
Fri Dec 06 2013, 03:56
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Ще започна като отново кажа, че, според мен, чистката на админи, която беше направена, беше правилно решение, но не мога и да отрека, че беше направена по грешния начин. Не знам колко време главните са обмисляли дали да направят тази стъпка, но така или иначе мисля, че прибързаха в премахването на абсолютно всички админи. Знам, че доста от тези админи се чувстват някак обидени от съответното решение и не ги виня или упреквам за това, но стореното - сторено, връщане на зад няма.
Причината, поради която пускам тази тема е, защото във форума почнаха да летят кандидатури за ВСИЧКИ СЪРВЪРИ, WTF? Ся... нищо против никой от кандидатите нямам, даже ги имам за приятелчета, ама, аре бе, това е пълна пародия. Правата ни бяха махнати, защото главните искаха да се започне на чисто и да изчезнат тези, които си мислеха и съответно действаха все едно са нещо повече от играчите и другите админи, поне аз така го разбирам. В Ро-Ни винаги се е говорело, че "правилата важат за всички", но всички знаем, че това изобщо не е вярно и винаги е имало хора, които са имали права, които не заслужават, но в последната година-две станаха прекалено много и последва чистката. Затова и я подкрепих още докато разбрах за нея, защото главните решиха най-сетне да вземат нещата в свои ръце и да "спрат тока" на съответните индивиди, и да почнат отначало по начина, по който трябва, а именно ПРАВИЛАТА ДА СА ЗА ВСИЧКИ. Но с такива кандидатури още от началото няма да стане. Ако искате ми се ядосвайте или к'вото щете, но това е моето мнение и заставам зад него. Честно казано от всички кандидати в момента единствен Тошко(t0kera*) заслужава да има права във всички сървъри, а самия факт, че неговите права са били отнети е абсурден, но това е друга тема. Приемането на кандидатура за всички сървъри за мен означава, че нищо не се е променило и премахването на админите наистина излиза просто една гавра както повечето твърдят. Абе, в някои от тия кандидатури даже няма демота! Всичко, което имат като причина да им се дадат права в толкова сървъри е само, че това са си те, които пускат кандидатурата. Ако беше някой нов играч кандидатурата му щеше отдавна да е заключена и забравена. Ако ще раздавате права ей така защо изобщо махнахте админите? Или всички почват от нулата, или ще е същия фарс като преди. Взехте решение да премахнете всички и да почнете отначало, е, придържайте се към него.


Сега се обръщам директно към въпросните кандидати. Нищо лично към никой от вас. Както казах, смятам ви за приятелчета и мисля, че заслужавате да сте админи и ако кандидатурите ви бяха за 1-2 сървъра бих ви подкрепил с 2 ръце, но в случая просто няма как да дам положителен глас на такива кандидатури, съжалявам. Мисля, че няма да ви е проблем да си върнете старите права постепенно. Щом веднъж сте ги имали значи можете отново да си ги заслужите. Просто кандидатури като вашите обезсмислят цялата чистка и съответно отказването на не малко хора. И това не се отнася само за вас, просто вие сте тези, които имат пуснати кандидатури в момента. Такива кандидатури трябва да бъдат трити веднага щом някой модератор/администратор ги види.

Надявам се да сте разбрали какво исках да кажа и правейки го, да не съм обидил никого.

Най-отгоре
M&M
Fri Dec 06 2013, 05:04
Регистриран потребител #3987
Регистриран: Fri Jun 18 2010, 13:41
съобщения: 62
Ирка мисля че си прав за правата смисъл ето пр. тези който играеме пб и бяхме админи там сме наясно с бъгването на мапа некой други бъгове с маркер който др админ може да не са на ясно .
Аз пр. искам да си върна правата в пб то и сноу просто в др сървари неиграя а като играя и има нарушител за това е темата за репортване !
Бих искал и да те цитиръм"Ще започна като отново кажа, че, според мен, чистката на админи, която беше направена, беше правилно решение, но не мога и да отрека, че беше направена по грешния начин" и аз мисля като теб !
Най-отгоре
AJIeKcaHgpoB
Fri Dec 06 2013, 09:46
Aleksandrov
Регистриран потребител #5024
Регистриран: Mon Jun 20 2011, 19:52
Град: Sofia
съобщения: 231
ogame подкрепяш го, но искаш да ти върнат правата. Изобщо прочете ли какво е писал той? И искаш да си админ само в сървърите които играеш, следователно само там имаш изгода, а не за да помагаш на веригата. Никога не съм искал права в повече от един сървър, камоли във всички в които играя..
Най-отгоре
Battleman
Fri Dec 06 2013, 10:47

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Ирри, разбирам те, но както виждаш само един админ е удобрен...
Най-отгоре
IrritanT
Fri Dec 06 2013, 11:07
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
И заради това пиша темата сега, защото все още не са одобрени. Реших да си изкажа мнението преди да е станало тенденция всеки да пуска кандидатура за всички сървъри.

&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by IrritanT&lt;/p&gt;

[ Редактирано Fri Dec 06 2013, 11:08 ]
Най-отгоре
Life is GooD
Fri Dec 06 2013, 11:10
Много като тебе вече плакаха!!
Регистриран потребител #4216
Регистриран: Wed Jul 21 2010, 11:10
Град: Pyce
съобщения: 302
Удар под кръста но съм съгласен с Ирритант,това което искате се постига доста трудно!Мога да дам за пример себе си понеже не се интересувам кой как си е получил правата но е факт че някой се издигаха за отрицателно време.За 4 години и повече дори,едва тази година получих права във всички сървъри заради тва че станах модератор може би??Не знам и няма да гадая.Но така не става момци не е правилно просто,не може.
Най-отгоре
Battleman
Fri Dec 06 2013, 11:28

Регистриран потребител #151
Регистриран: Mon Dec 31 2007, 11:23
съобщения: 1121
Причината, поради която сте получили права във всички сървъри е поради липсата на редовни админи в някои от тях. Та с надеждата, че ако играч от даден сървър влезне някъде, където има админ, да може да поиска помощ и съответно да я получи, а не да се измъква с извиненнието, че там права нямал... В момента обмисляме как точно да го направим. Мислим или да добавяме права само в сървърите, където желаят да бъдат админи или пак да се направят за всички сървъри, като се добави специален плъгин, който да направи така, че ако някой играч пише в админ чата, то съобщението да се вижда от админите във всички сървъри. Плюсът е, че така ще стане по-гъвкаво и всеки админ може да помогне по всяко време.

Опитахме с calladmin, но той реално се ползваше за бъзици...

Edited by Battleman



[ Редактирано Fri Dec 06 2013, 11:29 ]
Най-отгоре
I'm Perfection!
Fri Dec 06 2013, 11:58
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
Какво нападение....... Кой къде искал права, аз отначало имах само в пб, дали не съм си заслужил правата в другите сървъри ? Чакай малко бе човек, заради "някой" нередовни админи, всички изгоряха. Кой си ползвал правата за собствена полза, кой не правел нищо, не знам си кво, не знам си що. И кво ? Не стига че има 20 човека на кръст в всички сървъри, ами и като вляза някъде да играя да има и по 1 хакер.... На мене ми е много лесно, аз не рева за тия права, просто искам като играя да ми е спокойно, окей нека не ме приемат... Говоря от собствено име, да не ме помислите сега пък и за егоист. За мене тая "ЧИСТКА" трябваше да бъде за всички, не редовни админи, и доколкото виждам има кандидатури само от хора които играят често в сървърите. Деазнам, просто не съм НАПЪЛНО съгласен с тая чистка, не може заради 5-6-7 човека всички да изгорят ей така..... И Ирри, ся не разбрах, искаш да изтрият всички кандидатури ли ? И с тва да почнем от нулата какво искаш да кажеш ? Значи да имат права само главните и при всяко едно нарушение, дори една псувня , да викам някой , да го гагва, банва и т.н. ? Е не, не може да бъде тва, не виждам смисъл просто. И много ясно, че като е някой нов ще го отхвърлят, ти би ли дал права на някой който не познаваш ? Както и да е ......
Най-отгоре
M&M
Fri Dec 06 2013, 13:51
Регистриран потребител #3987
Регистриран: Fri Jun 18 2010, 13:41
съобщения: 62
Александров моля моля просто в тея сървари играя а и каква игода моля моля аз който играя от 3 г тука след 2 седмици игра тука направих тема за пб че небяха направни много неща предлагам нов мод за да има разноубразие да има поваче хора в рони да се влеят ти ми говориш за изгода ... явно съм те засегнал по некав начин е за тва рядко си давам мнението по форума и пиша, аз квото мисля съм го казал на който трябва !Ти понеже си много загрижен дали ще влзезеш в пб сървара ???или ще си цъкаш тоя сървар който те кефи ? И съм съгласен с ири защото като погледна админ листата преди 2-3 седмици имаше 1000 човека от който найстина има такива дет влизат на месец 1пат е за кво са му права ? и за пб сървара говоря защото там имам наблюдения !
Бих искал да те цитирам " а не за да помагаш на веригата"
ем сори не съм толкова нагъл че да искам пшрава в сички сървари аз предлагам на теб да ти дадат в сички сървари и да ти видя загриженоста !
Най-отгоре
CHe!
Fri Dec 06 2013, 15:43
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Ирри, не съм съгласен много с теб именно поради това което изтъкна Батъл. Според мен е по-добре хората да имат права в повече сървъри, за да могат да помогнат навсякъде. Разбирасе, смятам има кой да прецени на кого може да си позволи да ги даде и на кого не. Не считам това за някаква привилегия ... Нека имат по-малко флагове, но според мен е по-добре да са в повече сървъри. Особено в тя ситуация в която сме сега, а именно: влизаме да играем в тоя сървър в който има хора ...&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by CHe!&lt;/p&gt;

[ Редактирано Fri Dec 06 2013, 15:44 ]
Най-отгоре
Отиди на страница  [1] 2 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System