Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / Като сте почнали нещо правете го до край - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
https://cs-bulgaria.com/

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Като сте почнали нещо правете го до край
Отиди на страница  1 [2] 3
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
IrritanT
Fri Dec 06 2013, 16:16
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Крисо, първо, тая тема не я направих с цел да нападам когото и да било.
Второ, както съм написал в началото на първия пост, съгласен съм, че чистката беше направена по грешния начин, но колкото и да недоволстваме нищо няма да постигнем. Колкото и да спорим дали е било правилно решение или не, то вече е взето и няма как да върнем нещата назад. Сега всички тук сме просто играчи, вярно, не сме нови или появили се от никъде, но това не променя факта, че сме просто играчи. Къде се е чуло и видяло да се толерират кандидатури за всички сървъри на някоя верига? Това е просто смешно. Тия работи се случват във вериги, които са от домашарски сървъри и главните им са на не повече от 15 години. Ро-Ни до това ниво вериги ли стигна?
Да, искам такива кандидатури за всички сървъри да бъдат трити, независимо дали е твоята, на Psychosis, Excision или който и да било друг. А от "да започнем от нулата" имах предвид всеки да има право да кандидатства за един или два сървъра и с времето да си повишава правата, но само в тези сървър, в които заслужават, а не както до сега да се раздават безразборно права наляво и надясно.

@CHe!, е то ако ще е така, защо изобщо им са били премахнати правата? Има някои изключения, но те се броят на една ръка.

&lt;br/&gt;&lt;br/&gt;&lt;p style="color:#ff0000; border-top: 1px solid #868686; display: inline;"&gt;Edited by IrritanT&lt;/p&gt;

[ Редактирано Fri Dec 06 2013, 16:20 ]
Най-отгоре
I'm Perfection!
Fri Dec 06 2013, 16:19
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
Няма смисъл да спорим, не съм съгласен с тебе и това е....... Не смятам , че лично мойте права преди бяха дадени по тоя начин "налво и надясно" .
Най-отгоре
IrritanT
Fri Dec 06 2013, 16:26
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Няма да коментирам кой как си е получил правата, но всички сме наясно, че в повечето случаи да драснеш един ред в скайп или на ЛС беше достатъчно, за да бъдеш добавен като админ в някой сървър.
Най-отгоре
nLh#ExcisioN
Fri Dec 06 2013, 17:10
Регистриран потребител #7572
Регистриран: Fri Jun 28 2013, 19:22
Град: Бургас
съобщения: 123
Ири с тебе си се знаем, уважаваме се.. Най-важното почти винаги ти си имал правилната гледна точка на нещата и винаги си имал много коректно мнение..Това не мога да го отрека..
Обаче по тая тема едно нещо не взимаш на страна.. Например аз като редовен играч на ро-нито, даже мога да кажа , че от известно време другаде не влизам, искам да играя само в веригата.. Обаче в момента в серверите няма хора и аз нямам екстрата или възможността да играя в сервера който аз искам, а отивам там където има хора.. Дали ще е дъст2 или аим и т.н...А искам да съм пълноценен на всякъде и да помагам където мога.. Не го правя от алчност за права или пък за самоизгода..
Това е моята гледна точка и моята причина да искам права в повечето сервери, за другите колеги не знам...
Най-отгоре
IrritanT
Fri Dec 06 2013, 19:06
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Т.е. да ни се дават права във всеки сървър, защото "може би" ще влезем да играем там, така ли?
Най-отгоре
Psychosis
Fri Dec 06 2013, 19:47
Регистриран потребител #5579
Регистриран: Thu Oct 13 2011, 14:50
Град: Sofia
съобщения: 44
Irri, не съм съгласен с теб за това. Прав си, че сега всички почнаха "всички сървъри бла бла бла", но както каза не изчистиха както трябва. Аз както някои други(не много и не те изключвам теб) си заслужаваме правата в сървърите, лично аз нямам нищо против и в 2 или 1 да ме сложат, един път съм си ги спечелил пак ще си ги спечеля, но реших просто да стане по-бързо. Ако се гледат на нови очи кандидатурите, ем защо пък не покажа само с нея дали заслужавам правата. Имам 236 демота, 100 (горе долу) от тях са докладвани от играчи в Играчи в Нарушение(старата тема) и съм решил дали да бъдат баннати нарушителите, а другите са тези, които аз съм срещнал. За гоуст да покажа, че мога да различа имам си над 5 демота, класик и там, сърф, уар, аим, гг, бф2. имам си ги доказателствата, че си заслужавам, а хнс, джъмп аз тях не ги мога и не претендирам, нито знам там, нито пък ме интересуват, не бях там админ имаше си хора за там специално и ако имаше оплаквания се обърщах към тях да погледнат.
Най-отгоре
IrritanT
Fri Dec 06 2013, 21:50
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Наясно съм, че има хора, които са си заслужили правата преди и не твърдя обратното нито пък твърдя, че на някой не бива да му се дава 2-ри шанс да бъде админ. Това, което искам да кажа е, че е пълна пародия днеска да нямаш права, а утре да си глобален админ.
Най-отгоре
I'm Perfection!
Fri Dec 06 2013, 22:02
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
"Честно казано от всички кандидати в момента единствен Тошко(t0kera*) заслужава да има права във всички сървъри " . Ирри тук казваш едно, а тук друго "Наясно съм, че има хора, които са си заслужили правата преди и не твърдя обратното нито пък твърдя, че на някой не бива да му се дава 2-ри шанс да бъде админ" Последно ще се уточниш ли ?
Най-отгоре
IrritanT
Fri Dec 06 2013, 22:56
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
"Честно казано от всички кандидати в момента единствен Тошко(t0kera*) заслужава да има права във всички сървъри" - Тук имам предвид, че той заслужава ВСЕ ОЩЕ да е админ във всички сървъри.
"Наясно съм, че има хора, които са си заслужили правата преди и не твърдя обратното нито пък твърдя, че на някой не бива да му се дава 2-ри шанс да бъде админ " - Тук имам предвид админите, които си бяха заслужили правата, които имаха ПРЕДИ чистката.
Общо взето ако някой трябваше да си запази правата, то това е Тошко.
Надявам се разбра какво имам предвид И, моля, не търси такива редове, които могат да звучат като двусмислица. В такава не кратка дискусия винаги се намират такива. Ако имаш някакъв аргумент, подкрепящ твоята гледна точка, кажи го, а не да се мъчиш да ме оборваш с мои думи.
Най-отгоре
I'm Perfection!
Fri Dec 06 2013, 23:16
BE STRONG !
Регистриран потребител #3649
Регистриран: Wed Apr 14 2010, 22:34
съобщения: 383
Няям какво да кажа, да правят квото искат главните, аз смятам, че мога да помогна , както и го правех . Вече, нека те си преценят какво да правят, не знам с кво съм те накарал да мислиш, че аз не заслужавам правата които имах, но това е друг въпрос .
Най-отгоре
Отиди на страница  1 [2] 3  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System