Гласувайте за нас в BGTop веднъж на всеки 24 часа. Благодарим Ви!
Форуми / Общи приказки / Като сте почнали нещо правете го до край - cs.Ro-Ni.net
Username:    Password:       Signup |  Forgot Password?
 

Форуми
cs.Ro-Ni.net :: Форуми :: Общо :: Общи приказки
 
<< Предишна тема | Следваща тема >>
Като сте почнали нещо правете го до край
Отиди на страница  1 2 [3]
Редактори:admin, Mitev, Battleman, JODA, sAks, Life is GooD, Imperatora
Автор Отговор
IrritanT
Fri Dec 06 2013, 23:43
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Аве защо така интерпретирате нещата? Нито съм аз човека да преценява кой какво е заслужил, нито пък съм този, който да коментира чуждите заслуги. Вярно, имам си лични мнения за този и онзи и може би някъде така съм го написал, че е прозвучало все едно нападам някого, не знам, но не е умишлено.
Единственото, което исках да постигна като пуснах тази тема, е в бъдеще по-внимателно да се дават права. Когато казвам, че t0kera заслужава все още да е админ във всички сървъри нямам предвид, че само той има право да пуска кандидатура за тях, а, че, според мен, неговите права не биваше да биват махани изобщо, но тъй като са махнати дори и той не би трябвало да може да кандидатства за глобален админ. Аз ли не мога да обясня правилно какво искам да кажа, вие ли не можете да ме разберете, не знам...
Най-отгоре
CHe!
Sat Dec 07 2013, 00:02
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Добре де, какъв е проблема ако някой е глобален админ? Каква привилегия е това? Като се замисля, каква привилегия е да си админ? Привилегия беше едно време заради слота, сега няма такъв проблем. Какъв е проблема да са с малко флагове но в повече сървъри? Не знам, за мен, това да си админ в няколко сървъра не е привилегия, това е само в + за сървърите. Нека са глобални админи, но да има строг контрол. Като прекалят с правата, шута и това е ...
Най-отгоре
IrritanT
Sat Dec 07 2013, 00:40
I live to annoy others!
Регистриран потребител #3247
Регистриран: Wed Feb 17 2010, 13:45
Град: Шумен, България
съобщения: 338
Няма нищо лошо в това да има глобални админи, но да са хора, които имат поне минималните разбирания към съответните модове и сървъри и да ги посещават от време на време, а не да са админи в 15+ сървъра и да играят само в един. Вярно, всеки си има любим мод, но като няма да влизаш никъде другаде защо са ти права в толкова много сървъри? Също така е изключително глупаво за админите, които имат права само в 1-2 сървъра, когато някой "глобален" админ влезе в сървър, в който не са влизали повече от 5 пъти и да почнат да "администратират". Все едно сега аз да имам права навсякъде и да вляза в SJ, Ghost, Catch или всеки друг сървър с мод, който не разбирам и да се правя, че допринасям за този сървър и да държа някаква сметка на админите, които играят и имат права само в тези сървъри.
Контрола зависи от главните, надявам се наистина да е строг, но остава само да изчакаме и да видим.
Най-отгоре
Watch me!
Sat Dec 07 2013, 09:10
Регистриран потребител #6349
Регистриран: Sat Mar 31 2012, 19:19
Град: Бургас
съобщения: 429
аз от моите права 2-3 пъти бях смс админ във всички сървъри после ми дадоха бан права и ме направиха постоянен админ почти 1 година да си заслужа към смс правата да се добавят d,n,m флагове имам банове навсякъде беза Sj(там не мога да го разбера този мод) във Catch mod-a бях засякал някакъв специален speed.Ghost mod-a ми е любим но не седя по цял ден само там отделям време и на другите сървъри не винаги играя а някои път минавам профилактично да видиме имали нагли хакери.
Най-отгоре
CHe!
Sat Dec 07 2013, 09:32
Регистриран потребител #3435
Регистриран: Fri Mar 12 2010, 18:04
Град: SHUMEN
съобщения: 657
Разбира се, прав си за модовете. Всеки там където си разбира. Аз имах навдякъде, но никога не съм ходил да администрирам в джъмп, сдж или други подобни. Аз под навсякъде имам предвид, който е за класик, да има и в д2, ретро, дм, айм и гг ...
Най-отгоре
sAks
Sat Dec 07 2013, 11:06

Регистриран потребител #428
Регистриран: Wed Mar 05 2008, 23:01
съобщения: 417
И кво ще ми кажете, че никога не ви е викал някой да влезете в друг сървър за да въведете ред, ако отсъства друг администратор??? Какво има толкова да научиш няколко бъга или правила установени в конкретния сървър? Най - малкото да гагнеш. Те тия фул права в олл сървъри хляб и вода не искат, фатката е да се използват правилно! Мое е мнение - защитено от ЗАП! ; d
Най-отгоре
Отиди на страница  1 2 [3]  

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF
Powered by e107 Forum System